21.11.1993-01.11.1995  Prof.Dr. Mustafa KAMALAK

02.01.1996-13.10.1998  Prof.Dr. İbrahim YILDIRIM

11.12.1998-16.09.2000  Prof.Dr. Mustafa ALTINTAŞ

14.11.2000-05.10.2001  Prof.Dr. Faruk ANDAÇ

15.03.2002-11.10.2002  Prof.Dr. Hüseyin Gazi ÖZHAN

10.03.2004-01.06.2009  Prof.Dr. Mehmet Ali AKPINAR

22.12.2009-05.09.2012  Prof.Dr. Ahmet UZUN

15.01.2013-18.08.2016  Prof.Dr. Mahmut KARTAL

18.08.2016-17.02.2021 Prof.Dr. Adem DOĞAN

18.02.2021 tarihinde Prof.Dr. Coşkun KARACA görevine başlamış ve görevine devam etmektedir.